PULMADE PLANEERIMINE - KORRALDUSEST ÕHTUJUHINI

divider

Pulmad on kahe inimese jaoks nende elu ilusaim ja romantilisim sündmus. Seda päeva võiks meenutama jääda ainult helged hetked.

Kui te ei soovi joosta paar päeva enne oma pulmi mööda rendiasutusi, saata viimaseid kokkuleppeid ja pulmapäeva kavasid teenusepakkujatele, lahendada olukordi, kus torditegija eelmisel päeval haigestub, videograaf hommikul kohale ei söanda tulla või pulmakoha omanik on teinud kaks broneeringut ühele päevale – siis peaksite te pöörduma meie pulmakorraldaja poole.

divider

Mida teeb pulmakorraldaja?

 • Pulmakorraldaja orienteerub tegijate maastikul ning leiab pruutpaarile sobivamaid teenusepakkujad õiglase hinna ja kvaliteedi eest.
 • Pulmakorraldaja vahetab sadu meile, teeb loendamatuid telefonikõnesid ning trambib jalgu teie eest kui on vaja kord majja tuua – see kõik oleks muidu pruutpaari enda õlgadel, mis kohe kindlasti kumaks välja pulmapäeval väsinud silmadest.
 • Pulmakorraldaja hoiab kogu planeerimisprotsessil silma peal ning vastab alati kõigile pruutpaari küsimustele.
 • Pulmakorraldaja koostab eelarve vastavalt pruutpaari võimalustele, viib neid kokku sobivate teenusepakkujate ja peokohaga, paneb paika pulmapäeva kava, aitab selgust luua tseremoonia regulatsiooni ja protsessiooni osas.
 • Pulmakorraldaja loob koostöös pruutpaariga visuaalse plaani ning teostuse, suunab ja annab nõu ideaalse pulmakleidi, ülikonna ja aksessuaaride leidmise osas, saadab laiali kutsed ning on ka kontaktisik, kelle poole kõik oma küsimustega pöörduda saavad.
 • Pulmakorraldaja hoolitseb ka külaliste eest – nende majutuse, transpordi ja tegevuse. Eriti oluline on see just väliskülaliste puhul, kes ei tule kohale ainult pulmapäevaks.
 • Pulmakorraldajal on olemas plaan A ja B ning igaks juhuks ka C.
 • Pulmakorraldaja on pulmapäeva hommikul kõige esimesena kohal, et iga laud, tool ja lilleõis saaks just nii, nagu on teie soov olnud. Ta lahkub alles siis, kui bänd on viimase loo mänginud ning õhtujuht head aega lausunud. Hommikul on tema esimene (ja viimane), kes vaatab, et asjad saaks pulmapeost jäetud sellisena, nagu need olid eelnevalt.

 

Räägi meile oma pulmast ning saa teada, millega Peoloogi pulmakorraldajad aidata saavad:

  Nimi*

  E-mail*

  Telefon

  Sõnum*

  [recaptcha]