Taavi Puuorg

Sündmus peab olema fun & chill!

Aktiivselt olen olnud õhtujuht alates 2006 ja iga aastaga minu kliendibaas kasvanud toredate klientide näol, tänu kellele olen saanud huvitavaid ideid ellu viia – seda nii väiksemate koosviibimiste, kui ka mitmesaja osalejaga sündmuste näol. Lisaks on õnnestunud läbi viia sadu erinevaid pulmi ja muid sündmusi (näiteks spordisündmuste kommenteerimine, moeshowde juhtimised, kontserdite läbiviimised jpm). Suhtlen vabalt ka inglise keeles.

Õhtujuhi rollis olles tahan osalistele alati jätta võimaluse valida – kas nautida õhtut jutustades või tehes mõnda tegevust. Kedagi sundima ei hakka ning piinlikusse olukorda ei pane. Tihti on juhtunud ka nii, et paika seatud kava tulev live’s üle vaadata, sest inimeste emotsioonid on hoopis teised. Õhtu peab sujuma mõnusas ja mõõdukalt hoogsas rütmis, fun peab olema!

Minu eesmärgiks on leida igal sündmusel see õige ja mõnus atmosfäär, mis pakub sündmuse läbiviijale vajaliku meelerahu. Lõbus ja mõõdukalt hoogne sündmus on olnud aastaid minu motoks ja lähtepunktiks.

Võta ühendust

Tõnis Milling

Juhataja / Projektijuht

Kuid lõpuks pole numbrid kunagi tähtsad olnud, vaid tunde loomine. Et inimesed, kes minu poole pöörduvad, võiksid pärast sündmust minna magama mõttega: „Pagan… seda päeva ei unusta ma kunagi!“