Teised teenused

Iga sündmus on ainulaadne ja iga tehniline lahendus kui rätsepa ülikond. Pakume sündmustele tehnilist terviklahendust koos tehnilise teenindusega.

Tehniline teenindus | Toitlustus | Esinejad

Tehniline teenindus

Iga sündmus on ainulaadne ja iga tehniline lahendus kui rätsepa ülikond. Pakume sündmustele tehnilist terviklahendust koos tehnilise teenindusega. Mõtleme Teiega kaasa ja teeme parima lahenduse lähtuvalt soovidest ja eelarvest.
Koos suurepäraste partneritega oleme olnud tunnistajateks erinevate sündmuste tehniliste lahenduste loomisel ja teostamisel.  Tehtud tööde hulka kuuluvad sadu eri suuruses kliendisündmusi, suve- ja talvepäevi, jõulupidusid, konverentse, seminare, kontserte jm.

Loome spetsiaalselt sündmuse vajadusi ja toimumiskoha eripärasid arvestava tehnilise terviklahenduse, mis sisaldab kõike sündmuse läbiviimiseks vajalikku: 

  • Helilahendused vastavalt sündmuse programmile ja formaadile.
  • Valguslahendused, mis loovad igast ruumist hubase peokeskkonna.
  • Ekraanid ja videotehnika, et pilt jõuaks kõigini.
  • Veebiülekanded nii otse, kui järelvaatamiseks.
  • Lavalahendused nii siseruumi kui õue.

Professionaalne meeskond, aastatepikkune kogemustepagas ja kvaliteetne tehnika tagavad parima tulemuse igale sündmusele.

Toitlustus

Toitlustusel on suur osa kogu sündmuse önnestumisel. Hästi suua tahavad ju köik! Hea toit ning hea teenindus loob mönusa öhkkonna kogu öhtuks. See on ühe sündmuse keti samatugev lüli kui teised. Seetöttu on sobiva toitlustaja valik oluline. Oma peo toitlustust planeerides mötle läbi oma soovid ning koos catering-ettevöttega leiame just Sulle parima lahenduse. Sealsed professionaalid oskavad vastavalt peo eesmärgile juba ise suunata ning soovitada asju, mille peale ise ei oska võib-olla mõelda. Näiteks, kui palju peab toitu arvestama vastavalt peo kestvusele; mitu teenindajat on vaja just Sinu sündmusele jne. Sobiva menüü koostamisel lähtutakse individuaalselt iga sündmuse eesmärgist.

Koostöös sünnib parim tulemus. Meie seda teame.

Esinejad

Esinejad on sündmusel kui lisavarustus autol mis annavad sündmusele eripära, omanäolisuse, lisaväärtust ja meeleolu. Esinejate valik sõltub sündmuse iseloomust, kliendi soovidest ja eelarvest. Siin väike loetelu keda kõik Teie sündmusele saame kutsuda.

Ansambel, õhtujuht, mustkunstnik, tantsijad, kondiväänajad, ilutulestik, stand-up koomik, šarži joonistaja, tsirkuse artistid jne.

Võta ühendust

Tõnis Milling

Juhataja / Projektijuht

Kuid lõpuks pole numbrid kunagi tähtsad olnud, vaid tunde loomine. Et inimesed, kes minu poole pöörduvad, võiksid pärast sündmust minna magama mõttega: „Pagan… seda päeva ei unusta ma kunagi!“