Jaanus Koort

Elukutseline meelelahutaja.

Lähtun seisukohast, et elus tuleb teha ainult neid asju, mis meeldivad. Alates aastast 2010 olen tegev televisioonis ja alates sellest ajast pole ma päevagi tööl käinud! Ma produtseerin ja juhin saateid, toimetan uudiseid ja olen reporter! See pole minu jaoks töö! Töö on minu jaoks miski, mis on ebameeldiv kohustus!

Nii nagu ma suhtun oma teletegemistesse, nii suhtun ma ka erinevate sündmuste juhtimisse! Need on minu jaoks puhas nauding. Olla koos erinevate inimestega ja anda oma panus nende sündmuse õnnestumisse – see on midagi, mis paneb naeratama ja enda üle uhkust tundma. Eriti naudin sündmusi, millel on mõni kindel teema ja kui saab kostüüme kanda! Karakteris olemine on alati põnev ja nii õpin ka enda kohta midagi uut!

Positiivsus, siirus ja lihtsus on minu moodused inimesteni jõudmiseks ja usalduse loomiseks. Muudame sündmused üheskoos meeldejäävaks!

Sündmusi  juhin eesti ja inglise keeles! Saksa keel on natuke roostes, kuid ka sellega saan hakkama.

Võta ühendust

Tõnis Milling

Juhataja / Projektijuht

Kuid lõpuks pole numbrid kunagi tähtsad olnud, vaid tunde loomine. Et inimesed, kes minu poole pöörduvad, võiksid pärast sündmust minna magama mõttega: „Pagan… seda päeva ei unusta ma kunagi!“