Liina Randpere

Särav, särtsakas ja karismaatiline

Naljaga pooleks võib öelda, et õhtujuhi ametit olen pidanud juba algkoolist saati, sest esmakordselt sai mikrofoni räägitud kes esinema hakkab ja mis meid õhtul ees ootab, juba kooli esimestel õppeaastatel.

Üritusi on olnud igasuguseid – suvepäevi, jõulupidusid, poodide/tehaste/ladude vms avamisi, suurejoonelisi galasid, vip kliendi õhtuid jne ning minu jaoks on nad kõik võrdselt nauditavad. Võib ehk öelda, et veidi rohkem meeldivad need üritused, mida saab kellegagi koos juhtida, sest nagu teles ja raadioski on ka peol külalistel dialoogi monoloogist veidi põnevam kuulata, kuid võib ka vastupidi olla – kui on toredad pidulised ja tekib hea sünergia, siis tegelikult muud ei olegi vaja.

Üritusi juhtides lähtun põhimõttest, et loomulikus, sõbralikkus, sära ja viisakus on kõige olulisemad ning sellest tulenevalt ei vaja ma tingimata ettekirjutatud tekste, et ” õhtujuhi rolli sisse elada” vaid olen laval mina ise.

Üritusi juhin nii eest kui ka inglise keeles.

Võta ühendust

Tõnis Milling

Juhataja / Projektijuht

Kuid lõpuks pole numbrid kunagi tähtsad olnud, vaid tunde loomine. Et inimesed, kes minu poole pöörduvad, võiksid pärast sündmust minna magama mõttega: „Pagan… seda päeva ei unusta ma kunagi!“